Čapovaný tovar

Ekologické čistiace prostriedky

Bohatý sortiment čapovaných čistiacich prostriedkov pre Vašu domácnosť. Neobsahujú chlór, fosfáty, parabény ani živočíšne enzýmy, 90% je na báze rastlinných produktov bez umelých farbív.

eco

Umývanie riadu

Účinné čističe povrchov a riadov vo Vašej kuchyni od EcoBolle a Biolu.

Gél do umývačky
Dokonalé umývanie riadu aj pri krátkych programoch na umývanie alebo pri nízkych teplotách.

Aktívny uhlík facebook
Účinné odmasťovacie a proti zápachové vlastnosti aktívneho uhlíku.

KAMOMILLE - kamilky
Koncentrovaný prostriedok na umývanie riadu.

CITRÓN plus
Koncentrovaný prostriedok na umývanie riadu.

RUČNÉ umývanie riadu (Biolu)
Neutrálny čistiaci prostriedok s esenciálnym olejom z pomaranča.

Tablety do umývačky riadu (EKOS) facebook
Vyrobené zo surovín rastlinného pôvodu a sú rýchlo biologicky odbúrateľné. Dôkladne čistia a odstraňujú nepríjemný zápach vďaka prítomnosti mätových a eukalyptových esenciálnych olejov.

eco

Čističe podlahy

od EcoBolle a Vigor Srl. vhodné na ručné umývanie podláh, ale aj do čistiacich strojov.

Pre domácnosť so zvieratami - (ecobolle)
Tekutý dezinfekčný prostriedok s vysokým baktericídnym a bakteriostatickým účinkom na čistenie a dezinfekciu prostredia, kde žijú naši štvornohí priatelia s vynikajúcim dezodorizačným účinkom. Využíva sa aj vo verejných a súkromných priestoroch, kde je potrebná dezinfekcia, ako sú telocvične, opatrovateľské domy, bazény, jedálne, sociálne zariadenia, školy, atď. 

Čistič na podlahy a povrchy OCEÁN - (Vigor)
Čistič na podlahy a iné umývateľné tvrdé plochy bez oplachovania. Účinne odstraňuje bežné nečistoty a odmasťuje. Rýchlo schne a zanecháva povrch lesklý a bez šmúh. Zanecháva dlhotrvajúcu vôňu.

eco

Špeciálne čističe

Nekorozívne odvápňovače od EcoBolle a Biolu, schopné odstraňovať aj tie najodolnejšie usadeniny.

Univerzálny ODMASŤOVAČ - klasická vôňa levandule facebook
Používa sa na všetky tvrdé povrchy s osobitou čistiacou silou pre odolné mastné nečistoty, organického aj anorganického pôvodu.

Čistič na OKNÁ, SKLO, KRYŠTÁĽ
Ideálny prostriedok na čistenie skla, okien, kryštáľových predmetov, lustrov, obkladov, obzvlášť vhodný na čistenie skiel okuliarov, zrkadiel a citlivých predmetov všeobecne, dodáva lesk ošetreným povrchov bez oplachovania s príjemnou vôňou.

Odstránenie VODNÉHO KAMEŇA
Prostriedok na odstraňovanie vodného kameňa na každodenné použitie v kuchyni, kúpeľní, účinný aj pri najodolnejších usadeninách, zanecháva povrchy čisté a dezinfikované, odstraňuje vodný kameň, vápenec, zabraňuje jeho ukladaniu, pôsobí do hĺbky.

WC gél na odstránenie vodného kameňa
Špeciálny prostriedok na čistenie toaliet , jeho gelové zloženie má lepivé vlastnosti, vďaka čomu účinné odstraňuje nečistoty a vodný kameň a zanecháva vašu toaletu čistú, dezinfikovanú a lesklú.

Gélový čistič kúpeľní
Nekorozívny parfumovaný čistiaci prostriedok s rozjasňujúcim a dezinfekčným účinkom, ktorý sa používa na každodenné čistenie kohútikov, umývadiel, vaní a dlaždíc; po aplikácii zanecháva príjemnú vôňu v kúpeľni.

Kyselina CITRÓNOVÁ (Biolu) - prášok, ako zmäkčovadlo a leštidlo facebook
Na ručné aj automatické pranie, na vodný kameň ako sprej na umývanie kúpeľní, spŕch, umývadiel, vodovodných batérií. Nie je vhodná na mramor.

eco

Dezinfekcie

z Rakúska - Dezinfekcia patrí medzi najúčinnejšiu prevenciu...

PRÍRODNÝ dezinfekčný prostriedok
Na dezinfekciu kuchyne a sanitárnych priestorov (kúpelne, toalety...), mobilné telefóny, tablety, hračky, náradie, záhradné potreby, príslušenstvo pre zvieratá.

eco

Tekuté gély a prášky

od EcoBolle, Biolu a Vigor Srl. s minimálnym dopadom na životné prostredie, a kde biodegradabilita u Chemical PRO Srl. dosahuje >95%. Všetky produkty nie sú obmedzené v množstve použitia pre ekologické čističky odpadových vôd.

New  IGIENE+ je hygienický prací gél (Chemical PRO) facebook
Odstraňuje nepríjemné pachy, obsahujem formulu proti škvrnám, vhodný na pranie dojčenského, pracovného a športového oblečenia.

AFRODITE – univerzálny prací prostriedok (ecobolle)
Špičkový prací prostriedok, ako je Dash alebo Dixan, na ručné a strojové pranie. Jeho intenzívna a podmanivá vôňa ho robí jedinečným.

MOON - (Vigor)
Je účinný pri vysokej teplote na silne znečistenom prádle no tiež i pri nízkych teplotách na jemné tkaniny.

HYPNOTIC - (Vigor)
Neobsahuje agresívne prísady, ktoré môžu spôsobiť vyťahanie oblečenia a vytváranie žmolkov. Zaisťuje hĺbkové čistenie, pričom vlastnosti ošetrených tkanín zostávajú nezmenené. Nezanecháva zvyšky a obnovuje žiarivé farby, chráni vlákna od blednu

LENOIR SMERALDO - (Vigor)
Pomáha chrániť vlákna od blednutia, pretože neobsahuje drsné zložky a tiež pomáha zabrániť prenosu farieb na svetlé časti vlákien.

MUSCHIO BIANCO - (Vigor)
Vhodný pre všetky typy vlákien.

ACTI VE LIFE - (Chemical PRO)
Univerzálny koncentrovaný prací gél určený na bielu, čiernu a farebnú bielizeň.

ACQUA DI SALE - (Vigor)
Nezanecháva zvyšky a obnovuje žiarivé farby.

LEVADUĽA - (Chemical PRO)

EXTRA BIELA PLUS - (Vigor)
Koncentrovaný prací gél na extra biele prádlo, zaisťuje hĺbkové čistenie, pričom vlastnosti ošetrených tkanín zostávajú nezmenené. Vyké percento prítomnosti molekúl s bieliacou silou, dodáva jemnosť bielemu prádlu.

Gél na TMAVÉ PRÁDLO - (Chemical PRO)
Obsahuje komplexné zloženie proti šediveniu chráni vlákna a farby textílií, odstraňuje zápach, odmasťuje. Vhodný aj na farebné tkaniny. Počas fáz prania vytvára na tkanine špeciálny ochranný polymér a tým zabraňuje migrácii farby

Pre DETI - s avivážou (Vigor)
Špeciálne navrhnutý na pranie detského, dojčenského oblečenia s jemnou vôňou.

Profesionálny PG - (Chemical PRO)
vhodný na biele, tmavé a farebné oblečenie. Vďaka svojmu komplexnému zloženiu perie do hĺbky, dezinfikuje a odstraňuje zápach zo všetkých druhov vlákien, vhodný na pranie dojčenského, pracovného a športového oblečenia.

NA VLNU a JEMNÉ PRÁDLO - (Vigor)
zaisťuje hĺbkové čistenie a ošetrenie najjemnejšej bielizne ako je vlna, hodváb, kašmír, mikrovlákno, syntetika, deky, atď. Napomáha k obnove pružnosti a ohybnosti tkanín. Jeho jemná pena pomáha vojsť do vlákien a zanechá príjemnú vôňu.

Prostriedok na RUČNÉ PRANIE (Biolu) s esenciálnym olejom z citróna
Na biele alebo farebné oblečenie, odolný voči plsteniu.

Prací prach - (Orsi srl.)
Poskytuje účinnú ochranu vlákien ako aj samotnej farby, aktívne odstraňuje škvrny a ochraňuje ich od zošednutia.

Bielidlo PERCARBONATO (Biolu) - prášok, pre biele aj farebné prádlo facebook
Čistí, bieli a odstraňuje škvrny už pri teplote 30°C, nespôsobuje škvrnitosť. Mimoriadne vhodný na pranie detského prádla, plienok a pre alergikov.

eco

Aviváže

od EcoBolle a Vigor Srl, sú vhodné aj do sušičiek. Dodáva mäkkosť, redukuje statickú príľnavosť, chráni farby, znižuje dobu schnutia. Vysoká kvalita použitých esencií zaručuje dlhodobé pretrvávanie parfému aj po žehlení.

Afrodite - (ecobolle)
Bielizeň zahalí hebký pocit čistoty.

Levanduľa - (ecobolle)
Príjemná, prenikavá vôňa levandule.

New  Svieže vône
Acti Life classic, aqua di sale, mi amor...

New  Jemná púdrová vôňa
Muschio bianco.

New  Orientálna vôňa
Záhrada zmyslov.

New  Sladká, kvetinová vôna
Hypnotic, lenoir smeraldo, kvet bergamotu a biele kvety, kokos a biele kvety.

New  Esencia na prádlo facebook
Náhrada aviváže, má koncentrované zloženie vyvinuté z vysoko kvalitných surovín. Neobsahuje žiadne živočíšne suroviny. Na extra parfumovanú bielizeň stačí pár kvapiek.

Vonné KRYŠTÁLIKY do prania - biele kvety a bergamot
Intenzívny parfum na bielizeň, ktorý pôsobí ako odstraňovač škvŕn vďaka pôsobeniu perkarbonátu sodného a pomáha odstraňovať nečistoty. Vhodné pre akýkoľvek typ prania, farby a tkaniny, vrátane syntetických a jemných kusov. Dá sa použiť na ručné pranie, aj na pranie v práčke. Obsahuje aktívne zložky, ktoré plnia funkciu mikro prania pre hlbšie, ale jemné čistenie. Dlhotrvajúca intenzívna vôňa aj po usušení v sušičke. Kryštály nasypte priamo do bubna práčky (max. 2/3 odmerky po 30g). Vložte bielizeň, prací prostriedok a pokračujte v bežnom praní.

eco

Tekuté mydlá

od Vigor Srl. a Sonett, spĺňajú všetky vaše požiadavky na hygienu. Sú ekologické (biodegradabilita >90%), antibakteriálne, dermatologicky testované, aj NICKEL testom.

Med a mlieko, Muschio Bianco a Antibakteriálne
Mydlo na ruky s príjemnou jemnou vôňou určené pre každodenné použitie, ktoré je bohaté na zvláčňujúce látky. Chráni pokožku a zanecháva ju jemnú a hebkú pri zachovaní fyziologického pH pokožky. Vhodné na časté použitie počas dňa a pre všetky typy pokožky.

Mydlo na ruky – levanduľa (sonett)
Zmes esenciálnych aromatických rastlinných olejov. Vhodné na ruky, tvár a pokožku. Vyrobené zo 100% certifikovaných organických rastlinných olejov.

eco

Šampóny a gély

od Vigor Srl, obsahujú prírodné výťažky, ktoré skvalitňujú stav vašej pleti a vašich vlasov.

Acqua di Gió - sprchový gél
Vhodné pre všetky typy pokožky. Dodáva pocit sviežosti a relaxácie. Zmyselná vôňa pretrváva dlho po kúpeli. Určené pre každodenné použitie.

Argánový olej - sprchový gél
Zmyselná vôňa pretrváva dlho po kúpeli. Dodáva pocit sviežosti a relaxácie. Určené pre každodenné použitie. Vhodné pre všetky typy pokožky.