Eko produkty

Úsporné, ekologické, udržateľné

Kategória zahŕňa Zero Waste doplnkové ekoprodukty, ktoré dotvoria komplexnú myšlienku ochrany životného prostredia.

Sieťové bavlnené vrecká

Sieťové bavlnené vrecká

Sieťové vrecká sú ideálnou náhradou bežne používaných plastových vreciek, ktoré nájdete v obchode. Sú v troch veľkostiach, dostatočne veľké na každodenné nakupovanie, a to:
M - 25 x 30 cm
L - 30 x 35 cm
XL - 35 x 40 cm
sú umývateľné, odolné a opakovane použiteľné, ľahko sa čistia,
ideálne pre bezpečné skladovanie ovocia a zeleniny.

Na predajni • všetky veľkosti, výborný nápad na darček

facebook

Ekologické nákupné tašky EkoStatus

Nákupné tašky

Vyrábajú sa z vysokokvalitného inovatívneho materiálu, ktorý úplne nahradí tradičné plastové tašky.
Vďaka odolnému materiálu sú určené na opakované použitie. Napriek tomu nezaťažuje životné prostredie a ani váš výdavkový rozpočet.
- ekologickosťou predbehnú tie papierové
- sú vodeodolné, nákup nepremokne
- ľahko sa čistia, ak sa zašpiní, stačí len umyť
- nezaberú veľa miesta
- vhodné na každodenné nakupovanie
Na výrobu sa používa značne menej energie, než pri papierových či iných taškách. Nevymeníme tak plastové znečistenie za odlesňovanie.

Na predajni • tašky hrúbky 60 gsm, jednotlivo, alebo balenia po 100 ks
- typ MONA vyrezané ucha a rozšírené dno 35 x 40 x 8 cm, 25 x 35 x 8 cm, alebo 20 x 25 x 10 cm
- TERRA tričkový typ 58 x 43 x 14 cm

Univerzálne nákupné tašky EkoStatus

Univerzálne tašky

Kompostovateľné tašky sú mnohostranne použiteľné nielen na skladovanie, ale aj na drobný nákup, zabalenie desiaty...
- priedušný materiál napomáha vlhkosti k vypareniu, potraviny udržia dlhšie čerstvé, pečivo sa v nich nezaparí
- ak sú použité ako odpadové vrecká, odpad sa v nich vysušuje, čo zabraňuje hnitiu a šíreniu nechceného zápachu
- keďže pochádzajú z prírody a kompostovaním sa tam môžu vrátiť
- vhodné do domáceho kompostu aj priemyselnej kompostárne. Sú certifikované ako biologicky rozložiteľné a kompostovateľné. Rozložia sa do 45-90 dní pri vhodných podmienkach.
Produkty spoločnosti EKO STATUS (Eco Flóra produkty) spĺňajú prísnu európsku normu týkajúcu sa biologickej rozložiteľnosti a kompostovateľnosti EN 13432.
- Sú vhodné na bioodpad alebo zmesový odpad. Nepatrí do nádob na zber plastov!
Odporúčanie: skladovať v chladnom a suchom prostredí bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Odporúčame použiť do 3 mesiacov od zakúpenia.

Na predajni • tašky objem 5 - 6 litrov, rozmer 35 x 25 cm,
balenie krabička po 100 ks, alebo jednotlivo

Vrecká na psie exkrementy EkoStatus

Vrecká pre psíkov

Kompostovateľné sáčky na psie exkrementy sú vyrobené z prírodných zdrojov, vďaka čomu je možné ich premeniť na prírodné hnojivo. Upozornenie: Psie exkrementy je možné kompostovať, treba dbať na to, či domáci miláčik je úplne zdravý, pretože exkrementy môžu obsahovať vajíčka parazitov, preto odporúčame zaistiť vhodnú hygienizáciu (teplota nad 65 stupňov celzia po dobu 6 dní). Existuje aj špeciálny kompostér do zeme, prípadne môžeme vyrobiť toaletu pre zvieratká tak, že vykopeme jamu, do ktorej uložíme nádobu s viečkom a vyrezaným dnom, priedušný materiál napomáha vlhkosti k vypareniu (obsah vrecka sa vysušuje, čo zabraňuje hnitiu a šíreniu nechceného zápachu).
Produkty spoločnosti EKO STATUS (Eco Flóra produkty) spĺňajú prísnu európsku normu týkajúcu sa biologickej rozložiteľnosti a kompostovateľnosti EN 13432. Sú vhodné na bioodpad alebo zmesový odpad. Nepatrí do nádob na zber plastov! Odporúčanie: skladovať v chladnom a suchom prostredí bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Odporúčame použiť do 3 mesiacov od zakúpenia.

Na predajni • balenie 120 vreciek 8 roliek po 15 ks, alebo 225 vreciek 15 roliek po 15 ks

YouTube

Kompostovateľné vrecia na odpad EkoStatus

Vrecia na odpad

Ak smerujete k zero waste životnému štýlu, treba začať pri bioodpade. Ten tvorí približne polovicu odpadu, ktorý vyprodukujeme v našich domácnostiach.
- priedušný materiál napomáha vlhkosti k vypareniu (odpad sa vysušuje, čo zabraňuje hnitiu a šíreniu nechceného zápachu).
- ekologický materiál vyrobený z rastlín a kukuričného škrobu bez GMO.
Produkty spoločnosti EKO STATUS (Eco Flóra produkty) spĺňajú prísnu európsku normu týkajúcu sa biologickej rozložiteľnosti a kompostovateľnosti EN 13432.
Sú vhodné na bioodpad alebo zmesový odpad. Nepatrí do nádob na zber plastov! Odporúčanie: skladovať v chladnom a suchom prostredí bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Odporúčame použiť do 3 mesiacov od zakúpenia.

Na predajni • vrecia s objemom
- 50 litrov ø 60 x 80 cm rolka po 20 ks
- 30 litrov ø 50 x 60 cm rolka po 35 ks

Čakrové sviečky

Čakrové sviečky

Sú vyrobené z RSPO certifikovaného oleja z palmových plodov - čo je obnoviteľný zdroj, knôt neobsahuje olovo. Palmový vosk má zásluhu na tom, že tieto sviečky horia obzvlášť pokojným plameňom, ktorý sám o sebe navodzuje pocit relaxácie a harmónie. Plameň je navyše špecifický tým, že nedymí.
Ich cieľom je navodiť určité vibrácie, ktoré dokážu prečistiť dotyčnú čakru, odstránia prípadnú blokádu a nasmerujú prúdenie energie tým správnym smerom.
- Fialová sviečka - TRANSFORMÁCIA, je veľmi vhodná v období kríze a veľkých životných zmien. Keď neviete v živote kam sa vydať a necítite zmysel života. Keď vás bolí hlava alebo máte príliš veľa vážnych starostí.
- Modrá sviečka - POROZUMENIE, mier a ochrana: prináša atmosféru mieru a ochrany, tíši spory a nedorozumenia, uľahčuje komunikáciu. Pomáha načúvať vnútornému hlasu a intuícii.
- Oranžová sviečka - TVORIVOSŤ, pre dobrú náladu a iskru: pre navodenie spontánnosti, hravosti, uvoľnenej atmosféry. Pre posilnenie inštinktov, príťažlivosti, polarity, ale aj tvorivosti a nadšenia.
- Žltá sviečka - SEBAVEDOMIE, sústredenie a vytrvalosť: pre posilnenie oblasti brucha, vôle a schopnosti dosiahnuť to, po čom túžime. Zaháňa zimné depresie a splín. Tiež vhodná na oslavu malých aj veľkých úspechov a víťazstiev. Pomáha k sústredeniu pri štúdiu.
- Biela sviečka - ČISTOTA, poďakovanie, pre nový začiatok: keď si prajeme sa očistiť, keď chceme do nášho života pozvať anjelské a iné ochranné sily alebo im za ich pomoc poďakovať. Vhodná sviečka pri pôste. Pomáha uvoľniť slzy a vyplakať sa.
- Zelená sviečka - LIEČENIE, stretnutie s vlastným srdcom: výborná podpora pri rozhodovaní sa citom, pomáha nám dostať sa do vlastného stredu, uvedomiť si naše skutočné potreby a urobiť rozhodnutie zo srdca a žiť skutočný život. Pomáha pri nedostatku priestoru a prírody. Uvoľnenie, relaxácie. Priťahuje peniaze pre naše skutočné potreby.
- Kráľovská modrá (Indigo) - MEDITÁCIA, meditácie a zvnútornenie: pomáha nám hľadať hlboký zmysel nášho života a životné poslanie našej duše. Vnímať potreby svojou dušou. Výborná pre cviky s očami a meditácie pre chorých ľudí alebo unavené oči.

Na predajni • všetky druhy sviečok

facebook

Sójové sviečky Botanicandle

New  Sójové sviečky

Výnimočné prírodné sviečky Botanicandle, vyrobené ručne na Slovensku.
- Majú poctivé zloženie, príjemné vône a originálny dizajn. Ich vrchnáčiky zdobia lisované kvety a rastlinky.
- Sú zdravé a ekologické, horia oveľa dlhšie ako parafínové sviečky (až 40 hodín). Vyrábané sú poctivo, každý kus prejde rukami viac ako 70 krát.
- Okrasné vrchnáčiky zdobené kvetmi a rastlinkami, ktoré sú lisované a zaliate živicou, sú malé umelecké diela, ktoré tvoria so sviečkou dokonalý pár. Takto si môžete skrášliť aj vašu domácnosť.
- Po vyhorení sviečky môžete pohárik s viečkom využívať ďalej. Alebo nám ho vrátite u predajcu a novú sviečku dostanete lacnejšie.

Na predajni • rôzne zaujímavé kombinácie vôní vanilky, levandule, bazalky, medovky, jazmínu, myrty, lotosu, ...

Soľné svietniky

Soľné svietniky

Majú harmonické svetlo, ktoré blahodárne pôsobí na ľudskú psychiku.
Soľný kryštáľ funguje ako ionizátor vzduchu.
Má pozitívne účinky:
- na dýchacie cesty,
- obehový systém,
- zlepšuje imunitu organizmu,
- spomaľuje proces stárnutia.
Sú to ručne opracované soľné lampy z kryštálov himalájskej soli výborné kvality s minimálnym zvápnením. Každá lampa je jedinečná.

Kokosové misky

Kokosové misky

Každý rok sa milióny kokosových škrupín spaľujú ako odpad. Tak prečo nepremeniť prírodný odpad na krásne, ručne vyrábané misky.
- každá jedna je originál a nikto na svete nebude mať takú istú misku ako ty
- sú ideálne na šaláty, smoothies, oriešky, budhistické pokrmy či cereálie alebo zrmzlinu, alebo ako jednoduchá dekorácia
- NIE JE vhodná na servírovanie jedál vyššej ako izbovej teploty, pretože môže prasknúť.

Na predajni • tri druhy misiek - lakovaná, prírodná a ručne maľovaná - Priemer: 13 - 15 cm, Hĺbka: 5 - 6 cm, Objem: 350 - 450 ml

YouTube

 Bambusová termoska

Bambusová termoska

Maj svoj obľúbený nápoj stále pri sebe v štýlovom a ekologickom prevedení. Je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele a bambusu. Obsahom balenia je aj plytké sitko na čaj či kávu. Nápoje uchová horúce až 6 hodín a studené pribižne 12 hodín.
Termohrnček je určený na opakované použitie a vďaka úchytke je ľahko prenosný. Vhodný na teplé aj studené nápoje. Kombinácia bambusu a nerezovej ocele dodáva termoske unikátny minimalistický dizajn.
Je skvelou alternatívou pre balenú vodu, čaj či kávu. Zabraňuje znečisteniu, na ktorom plastové fľaše a jednorazové poháre nesú svoj podiel.
Vnútro z nehrdzavejúcej ocele najvyššej kvality v kombinácii s vonkajšou vrstvou bambusu má izolovanú dvojitú stenu, ktorá dokáže udržať tvoju kávu alebo čaj horúci počas niekoľkých hodín.
Je ľahko prenosný a hodí sa do väčšiny držiakov na poháre v aute. Jednoducho ho vlož do tašky, kabelky či batohu. Ak si milovníkom čaju, pravdepodobne ťa poteší malý užitočný bonus v podobe sitka na sypaný čaj. Vďaka nemu si vieš zaliať čaj priamo do termohrnčeka.

Na predajni • termoska objem 500 ml so sitkom a termohrnčekom

 Eco Fľaše

Eco Fľaše

Plastové obaly neohrozujú iba životné prostredie, ale aj naše zdravie.
Fľaše Retap neobsahujú ftaláty ani Bisfenol A (BPA), škodlivé toxické látky, ropné deriváty, chemické rozpúšťadlá, karcinogény ani alergény, ktoré sa môžu uvoľňovať z plastových fliaš.
- sú vyrobené z vysoko odolného borosilikátového skla (z 20% recyklovaného) s dlhou životnosťou. Sú ľahšie ako fľaše z klasického skla, odolné, nemajú hrany a rohy, preto sa ľahko čistia. Je možné ich umývať v umývačke riadu.
- nie sú nerozbitné, ale vďaka tvrdenému sklu iba odolnejšie voči rozbitiu oproti bežnej sklenenej fľaši. Dánska firma Retap, ale  poskytuje na všetky svoje fľaše nadštandardnú garanciu výmeny fľaše v prípade jej rozbitia.
- fľaša je nielen praktická, ale vďaka čistému dizajnu pôsobí aj mimoriadne dekoratívne a esteticky, môžete ju použiť aj ako karafu pri slávnostnom stolovaní. Hrdlo je rovnako široké ako u menších fliaš, preto je možné použiť rovnaký vrchnák na ktorúkoľvek z nich.
- vďaka opakovateľnému použitiu je priateľská k životnému prostrediu. Pre lepšiu ochranu pred náhodným poškodením používajte ochranný úpletový obal.

Na predajni • flaše objem 0,5 a 0,8 litra, možnosť doplniť oblečkom

YouTube

 Univerzálny tuhý čistič na riady TUČI

TUČI na riady

Študentská firma REN z východného slovenska
- na vašej stanovačke nemáte teplú vodu na umytie mastného hrnca? Možno by ste privítali možnosť do voza aj do koča.
- Prinášame univerzálny tuhý čistič. Vyrieši každý nepraktický problém. Tablety sa ľahko skladujú. Efektívne odstraňuje mastnotu vo vode akejkoľvek teploty. Neuškodí ani štetcom, oblečeniu alebo prírode. Každá kocka je zložená z ingrediencií, ktoré by neublížili ani muche. Umývanie riadu sprevádza príjemná vôňa.

Na predajni • TUČI vanilka, hrozno, citrón, levanduľa

facebook  

SONETT eko Kvalita

SONETT

EKO kvalita na riady, žehlenie a vlnu

Viac ako 40 ročná tradícia – nemecká kvalita
- je certifikovaný podľa prísnych ekologických a etických kritérií, ECO GARANTIE, CSE a Vegan
- produkty sú mimoriadne mierne a jemné k pokožke a preto zvlášť vhodné pre deti, citlivú pokožku a alergikov
- neobsahuje suroviny z ropy, syntetické konzervačné látky, vône a farbivá, optické leštidlá, petrochemické bieliace aktivátory, zmáčadlá, enzýmy a fosfáty
- používa mydlá, esenciálne rastlinné oleje a balzamické prísady v BIO kvalite
- tekuté produkty obsahujú vírenú – vitalizovanú vodu
- produkty sú rýchlo a 100% biologicky odbúrateľné
Vhodný pre všetky druhy EKOlogických čističiek

Čistiaci prášok 450g a tekutý piesok 500ml
Čiste rastlinné zložky
- Efektívne odstraňuje zažratú špinu a nepoškriabe.
- Jemne čistí nerez, smalt, plast, sklo, keramiku a striebro
Prášok - vôňa šalvie a kajeputu z ekologického pestovania
Piesok - svieža vôňa esenciálneho oleja citrónovej trávy z ekologického pestovania

Tekutý škrob na žehlenie 500ml
Vyrobený z certifikovaného organického rastlinného škrobu
- Škrobí, chráni a zjmenňuje všetky textílie z bavlny, ľanu, konope a zmiešaných vlákien
- Váš odev bude nekrčivý, špinu odpudzujúci a zachová si tvar dlhú dobu
- Jemná vôňa certifikovanej organickej pelargónie a levandule
- 100% biologicky odbúrateľný
Vhodné pre septik a všetky ekologické čističky vôd

Starostlivosť o VLNU 300ml
S prírodným lanolínom a mydlom z bio olivového oleja
- Navracia prírodnú elasticitu vlneným vláknam
- Vôna z esenciálneho levanduľového bio oleja
- 100% biologicky odbúrateľné
  Vhodné pre všetky ekologické čističky vôd


YouTube

Prírodné lufové čistiace špongie ILOVE ECO

Lufové špongie

Prírodné lufové čistiace špongie
- sú 100% prírodné, 100 % biologicky odbúrateľné (neobsahujú žiadne plasty).
- rastlina lufa je jednoročná popínavá rastlina pripomínajúca dobre známu cuketu.
- po namočení do vody znásobí svoj objem a je mäkšia a pružnejšia.
- každá lufová špongia by mala vydržať minimálne 4 až 6 týždňov, pri správnom zaobchádzaní až 3 mesiace. Medzi jednotlivými použitiami sa uistite, že špongia je úplne suchá. Tým sa predĺži jej životnosť.
- v domácnostiach s vysokými nárokmi na umývanie riadu odporúčame používať 2 alebo 3 lufové špongie na rotáciu, aby sa zaistilo, že medzi použitiami primerane uschnú.

Na predajni • jednovrstvová (biela mäkká), na čistenie riadov a všetkých druhov povrchov v domácnosti
- 3 druhy dvojvrstvových (naturálna mäkká, biela mäkká a naturálna tvrdá), na čistenie riadov a všetkých druhov povrchov v domácnosti

facebook

Eko Savé utierky Pandoo Bambus

Eko Savé utierky

Vyznačujú sa vysokou savosťou a dlhou životnosťou,
- neobsahujú anti-plesňové prísady, ktoré sú často obsiahnuté vo vlhkých špongiových utierkách, aby sa zabránilo rastu plesní, 
- sú celkom kompostovateľné a zhnijú prirodzene na 100%, pretože sú tvorené zo 70% z celulózy a z 30% z bavlny,
-  savé utierky možno prať na 60°C, vyznačujú sa extrémnou odolnosťou, nepúšťajú vlákna, a môžu byť použité v celej domácnosti.

Na predajni • balenie po dva alebo päť kusov
 
Pandoo Bambus - opakovane použiteľné kuchynské utierky
- viac savejší, nahradia cca 60 papierových kuchynských roliek,  
- sú antibakteriálne, antimykotické, antimikrobiálne a hypoalergénne,
- trvanlivejšie a odolnejšie, dajú sa prať až 100x v práčke.

facebook

Voskové Eko obrúsky

Voskové Eko obrúsky

Obrúsky sú vyrobené z čisto prírodných materiálov zo 100% bavlny, včelieho vosku, prírodnej živice a kokosového oleja
- vosk má antibakteriálne vlastnosti a udržuje potraviny dlhšie čerstvé
- ideálne na balenie syra, chleba, zeleniny a ovocia
- na prekrývanie misiek, pohárov a tanierov, teplom rúk sa obrúsok poddá a priľne na hladkom povrchu prilepením o seba
- zabaľte, umyte, vysušte a použite znova, obrúsky jednoducho umyjete a môžete používať znova a znova.

Na predajni • obrúsky veľkosť S,M,L, rožkobal a chlebobal 

facebook

EcoNatural Vreckovky, servítky, toaletný

EcoNatural

je rad výrobkov z Fiberpack ®, teda surovín získaných recykláciou celulózových vlákien prítomných v nápojových kartónoch.
- Lucart Professional EcoNatural nevyrúbava stromy, ale recykluje materiál, ktorý by inak skončil na skládke. Mechanickým pôsobením fyzicky oddeľuje jednotlivé materiály bez použitia látok škodlivých pre človeka či životné prostredie.
- Dôvodom typickej prírodnej svetlohnedej (Havana) farby papiera je použitie nebielených celulózových vlákien, udržujúcich si prirodzenú farbu dreva prítomných v nápojových kartónoch.
- Lucart Professional EcoNatural je nová generácia ekologického papiera vyrobená z recyklovaných nápojových kartónov.

Na predajni • hygienické vreckovky, kozmetické utierky, kuchynské utierky. Servítky dvojvrstvové, vhodné k bežnému stolovaniu a rôznym nápojom, balenia 33 x 33 cm po 50 ks, 38 x 38 cm po 40 ks, alebo 25 x 25 cm po 50 ks. Toaletný papier, balenie dvojvrstvový 10 ks po 20 m, alebo 4 ks po 44 m

YouTube

Dezinfekčné obrúsky COVID STOP

Dezinfekčné obrúsky

COVID Stop zabíja 99,9% baktérií
- v súlade s normami EN 1500, EN 1499 a EN 13697
- nelepivá a rýchlo schnúca receptúra bez alkoholu
- je antistatický a po zaschnutí je naďalej aktívny
Dermatologicky testované
- obsahuje Aloe vera, Vitamin B5, Lactic Acid & Biopolymer
- nevysušuje a môže byť použitý na ruky, rôzne povrchy a dotykové obrazovky. Doba na dosiahnutie účinku na ruky je 60 s, na povrchy u baktérií a neobalených vírusov 5 min.
Malé množstvá znečistených obrúskov používaných napr. v domácnosti môžu byť odstránená spolu s komunálnym odpadom.

Na predajni • balenie krabička po 20 ks, alebo jednotlivo

facebook

Dámske vložky Natracere

Dámske vložky

100% prírodné produkty dámskej hygieny
- sú vyrobené zo 100% certifikovanej biobavlny a prírodných materiálov
- neobsahujú žiadne chemické a syntetické látky, parfémy alebo plasty
- produkty Natracare nie sú bielené chlórom, nespôsobujú podráždenie pokožky
- sú biologicky odbúrateľné a nevytvárajú škodlivý odpad
Natracare spĺňa všetky požiadavky modernej ženy pre zdravé, prírodné a ysokokvalitné produkty dámskej hygieny.

Na predajni • slipové vložky, tampóny, ultra s krídelkami, ultra extra s krídelkami, ale aj klasika bez krídelok

facebook

Bambusové zubné kefky ILOVE ECO

Bambusové zubné kefky

Vyrobené z ekologických materiálov, čistí a prirodzene zosvetľuje vaše zuby
- mäkké štetinky dôkladne očistia vaše zuby masážou a zároveň chránia jemné, citlivé ďasná
- štetinky napustené aktívnym uhlím pomáhajú bojovať proti nepríjemnému dychu a zmývajú baktérie spôsobujúce zápach, čo posilňuje sklovinu
- Bez plastov a BPA, 100% recyklovateľné štetinky, ekologická a kompostovateľná, bez zbytočného obalového materiálu, 100% recyklovateľný obal.

Na predajni • kefky EXPERT, ERGONOMIC, PROFESSIONAL, PREMIUM, EXTRA BLACK, JUNIOR a BIELA, vhodné aj ako darček

Prírodné zubné pasty TRUTHPASTE

Prírodné zubné pasty

TRUTHPASTE je anglický výrobca 100% prírodných zubných pást so sídlom v Brightone.
- Pasty sa ručne vyrábajú iba z udržateľne pestovaných a z čo najviac organických surovín. Éterické oleje dodávajú zubnej paste výraznú pôsobivú chuť, získavajú sa parnou destiláciou a väčšina má certifikáciu asociácie o organickom pôvode.
- Na rozdiel od konvenčných chemických zubných pást neobsahuje glycerín, žiadne syntetické, chemické látky, umelé vône a farbivá, ropu, mikroplasty, sulfáty ani parabény. Oproti aj niektorým prírodným zubným pastám na trhu neobsahujú žiadne penivé a zahusťovacie látky.
- Cieľom výroby je minimálny dopad na životné prostredie v duchu zero waste. Zubná pasta je zabalená v sklenenom pohári s uzatvárateľným kovovým viečkom. Milujte svoj úsmev a planétu s našou zubnou pastou Truthpaste.

Na predajni • pasty 100 ml - ORIGINAL: peppermint & wintergreen, KIDS: sweet orange, CHARCOAL: fennel & orange

facebook

Balenia zubných kefiek I LOVE ECO

Action  Balenia zubných kefiek

- PREMIUM - pohodlne zabalené do dvojbalenia, majte 1 kefku doma a zoberte si jednu do práce a udržujte pravidelnú dentálnu hygienu aj po obede.
- EXPERT -výborný darček pre rodičov, páry, priateľov, vegánov, urobia dojem na ľudí, ktorí sa snažia žiť zdravým a ekologickým životným štýlom.
- PROFESSIONAL -každá kefka prichádza s inou farbou na rukoväti (ružová pre "Ňu" a zlatá pre "Neho"), takže ich môžete ľahko rozoznať.
- ERGNOMIC + EXPERT - je to tá najlepšia voľba na každodenné použitie, ktorá vám pomôže osviežiť dych, bieliť zuby, predchádzať tvorbe kazov, dôkladne odstrániť povlak a podporiť zdravie ďasien.
- RODINNÉ - každé balenie obsahuje 4 zubné kefky v rozličných farbách, takže nikdy nebudete mať pochybnosti o tom, komu ktorá patrí: 2 ks pre dospelých (1 s bielymi štetinkami a 1 s čiernymi štetinkami) a 2 ks pre deti (1 s modrými štetinkami a 1 so žltými štetinkami).

Na predajni • všetky druhy balení

Zlacneli na polovicu !    facebook